• Головна
  • Конотоп виявився найпрозорішим містом Сумщини за рейтингом Transparency International
14:00, 20 грудня 2017 р.

Конотоп виявився найпрозорішим містом Сумщини за рейтингом Transparency International

Конотоп виявився найпрозорішим містом Сумщини за рейтингом Transparency International

Українське представництво міжнародної мережі Transparency International розробило інтерактивну інфографіку рейтингу прозорості 100 найбільших міст країни. Конотоп у цьому рейтингу посів 34 місце.

Повна версія інфорграфіки доступна за посиланням: transparentcities.in.ua

Всі міста виміряні за 91 показником, які характеризують 13 сфер: інформація про роботу органів місцевої влади, доступ та участь, закупівлі, житлова політика, бюджетування та контракти, гранти та виділення фінансів, соціальні послуги, кадрові питання, професійна етика, землекористування, комунальні підприємства, комунальне майно, освіта. Кожна з них має різну вагу в рейтингу.

Рейтинг 100 міст за всіма 13 сферами представлений у формі таблиці. Тут містяться усі дані, які були зібрані в ході дослідження. Колір клітинок таблиці від червоного до зеленого відповідає значенню поточного показника він найнижчого до найвищого. Результати міст вказано у таблиці одразу у відсотках.

Конотоп у рейтингу посів 34 місце, обігнавши Харків та Суми. Набагато нижчі позиції в рейтингу займають Шостка (59-те) та Охтирка (78-ме). Перші сходинки рейтингу посідають Львів, Кропивницький та Івано-Франківськ.

Автори інфорграфіки зазначають, що рейтинг прозорості міст прямо не вимірює корупцію, але чим вищий бал в рейтингу та чим вища прозорість, то тим менше можливостей для корупційної поведінки.

Конотоп виявився найпрозорішим містом Сумщини за рейтингом Transparency International, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#TransparencyInternational #прозорість #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...