• Головна
  • Сформовано бюджет Конотопщини. Доходна частина - більше 200 мільйонів
13:00, 20 грудня 2017 р.

Сформовано бюджет Конотопщини. Доходна частина - більше 200 мільйонів

Сформовано бюджет Конотопщини. Доходна частина - більше 200 мільйонів

18 грудня цього року в приміщенні Конотопської РДА відбулося публічне представлення проекту районного бюджету на 2018 рік.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Начальник фінансового управління Надія Кривченко зазначила, що проект районного бюджету на наступний рік сформовано з урахуванням вимог чинних Податкового і Бюджетного кодексів України, інших законодавчих актів та з урахуванням галузевих місцевих програм.

У процесі визначення доходів загального фонду районного бюджету враховані динаміка та тенденція надходжень податків, зборів, обов’язкових платежів отриманих за попередні та поточний роки.

Прогноз доходної частини районного бюджету на 2018 рік обрахований у загальній сумі 203516,6 тис. гривень з урахуванням трансфертів з державного бюджету. До загального фонду планується отримати 202899,6 тис. гривень, до спеціального фонду 617,0 тис. гривень.

Власні та закріплені доходи загального фонду бюджету на 2018 рік прогнозовано складають в сумі 27808,0 тис. гривень, що на 11,8% більше очікуваних надходжень 2017 року в співставних умовах та є реальними до виконання.

Видатки по галузях бюджетної сфери заплановані з урахуванням особливостей складання розрахунків до проектів бюджетів на наступний бюджетний період, доведених Міністерством фінансів України.

Основними причинами зростання видатків бюджетної сфери є:

- збільшення розміру прожиткового мінімуму, посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС та мінімальної заробітної плати, яка складатиме в сумі 3723 грн.;

- зміни в ціновій політиці щодо енергоносіїв;

- інфляційні процеси, тощо.

Обраховані показники дозволять забезпечити видатки на оплату праці з нарахуваннями працівникам бюджетних установ, розрахунки за спожиті енергоносії, видатки на харчування, медикаменти та провести інші вкрай необхідні видатки.

Особливістю при формуванні районного бюджету на 2018 рік є врахування впровадження медичної реформи, згідно чого видатки на утримання медичних закладів за рахунок коштів з державного бюджету передбачені для району тільки на І півріччя.

Головний фінансист Конотопщини також відмітила, що у зв’язку з утворенням двох об’єднаних громад, які з початку 2018 року переходять на прямі міжбюджетні відносини з державою, в районі самостійно сформовано проекти бюджетів на наступний рік Бочечківської сільської та Дубовязівської селищної рад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #Конотопщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...