• Головна
  • Тривають обговорення щодо РЛП "Сеймський"
15:00, 20 грудня 2017 р.

Тривають обговорення щодо РЛП "Сеймський"

Тривають обговорення щодо РЛП "Сеймський"

За ініціативи обласних екологів в Конотопській РДА відбулися громадські обговорення з питання організації території Конотопської частини РЛП «Сеймський» та діяльності КЗ СОР «РЛП «Сеймський».

Про це повідомляє конотопська РДА.

Непросту ситуацію, що виникла в області у зв’язку зі створенням комунального закладу Сумської обласної ради та прийнятого ним «Положення КЗ СОР «РЛП «Сеймський»», обговорили в Конотопській РДА за участі керівництва району, представників сільського, лісового та водного господарств, очільників територіальних громад, активістів політичних партій та громадських організацій району та міста, ЗМІ.

Директор Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА Ігор Кривозуб та начальник відділу природно-заповідного фонду та довкілля Григорій Дудченко ознайомили присутніх з картографічними матеріалами регіонального парку «Сеймський». Основна увага була приділена саме зонуванню той частини території РЛП, що розташована в Конотопському районі. Бурхливу реакцію з боку громадськості викликала саме господарська зона парку – тривало жваве обговорення щодо кількісного розміру, просторового розміщення даної зони та загальноправового режиму використання земель саме в цій частині.

Головний еколог Сумщини запевнив присутніх, що прийняття вже розробленого Проекту організації території регіонального ландшафтного парку дозволить вирішити більшість питань, які турбують зараз мешканців населених пунктів району, що увійшли до РЛП, але представники громадськості наполягають на обґрунтованому зменшенні розміру господарської зони регіонального ландшафтного парку.

Учасники заходу активно обговорювали тематику зустрічі та висловлювали власні думки, але питання організації частини території парку залишилося відкритим.

Наразі обговорення тривають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...