• Головна
  • Юні каратисти з Конотопа відзначились на відкритому чемпіонаті у Сумах
07:30, 19 грудня 2017 р.

Юні каратисти з Конотопа відзначились на відкритому чемпіонаті у Сумах

Команда конотопської молодіжної організації «Воїн» привезла нагороди з Відкритого чемпіонату фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з карате-до серед дітей та юнаків.

Про це повідомляє "ТопКонотоп".

Змагання відбулись 17 грудня у місті Суми на базі спортивного залу СумДУ. У них взяли участь близько 100 спортсменів, які представляли сумські клуби та КМО «Воїн».

Срібним призером у розділі ката серед хлопців 10-11 років став представник КМО «Воїн» Андрій Москаленко. Ще одне срібло у розділі куміте серед хлопців 8 років (28кг) здобув Кирило Бондаренко. Четверте місце у розділі куміте серед хлопців 12-13 років (50кг) посів Владислав Било.

Усі переможці, призери та учасники змагань отримали солодкі подарунки від фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію