• Головна
  • На Конотопщині обговорювали проблеми ландшафтного парку "Сеймський"
15:00, 15 грудня 2017 р.

На Конотопщині обговорювали проблеми ландшафтного парку "Сеймський"

На Конотопщині обговорювали проблеми ландшафтного парку "Сеймський"

Очільники Конотопського району Микола Горбенко та Анатолій Боярчук провели зустріч із громадськістю району. Основна мета зібрання – обговорення питання функціонування регіонального ландшафтного парку «Сеймський» на території Конотопського району.

Про це повідомляється на сайті Конотопської РДА.

Присутні були і очільники 9 сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств, лісових господарств району, аграрного ліцею, що розташовані на території РЛП, представники Держгеокадастру та активісти району.

Кожен з присутніх висловив своє бачення проблемної ситуації, що виникла навколо РЛП (створений у 1995 році), діяльності адміністрації КЗ «Сеймський» (створена у 2016 р.) та прийнятого нового Положення про функціонування РЛП.

Із загальної площі РЛП «Сеймський» (98857,9 га), що розташований у межах 4 районів, 30865,4 га знаходяться саме на території Конотопського району. До складу цих земель, зокрема, увійшли: 10676,3 га - приватної власності, з яких перебуває в оренді 3656,92 га, землі ДНСП «Вирівське» - 3399,1 га, 160,4 га - територія Конотопського професійного аграрного ліцею.

У зв’язку з цим, основна увага була приділена юридичним аспектам діяльності комунального закладу, зокрема загальноправовому режиму використання земель Конотопського району, що входять в господарську зону регіонального ландшафтного парку та можливості зміни меж цієї зони.

Учасники зібрання зазначили, що вони підтримують функціонування заповідної зони та зони рекреації РЛП «Сеймський», але вимагають змінити межі саме господарської зони, на який розташовані населені пункти району та здійснюється діяльність суб’єктами господарювання: вимоги та обмеження, що встановлені для зон антропогенних ландшафтів біосферних заповідників, унеможливлюють нормальне функціонування сільськогосподарської діяльності на території району.

У результаті обговорення присутніми було прийнято рішення щодо надання Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації пропозицій по функціонуванню РЛП на території Конотопського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк"Сеймський"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...