• Головна
  • Конотопці платитимуть за газ авансом?
09:00, 15 грудня 2017 р.

Конотопці платитимуть за газ авансом?

Конотопці платитимуть за газ авансом?

У рахунках за газ, спожитий в листопаді, з’явилась  графа "рекомендований платіж". У Конотопській РДА роз'яснили, для чого це було зроблено і що це означає для споживачів.

З’явилась нова графа – рекомендований платіж. В зв’язку з чим та для чого з’явилась ця графа?

Як пояснює “СУМИГАЗ ЗБУТ”, прийнятий Верховною Радою в листопаді Закон України «Про житлово-комунальні послуги» запроваджує нарахування штрафних санкцій – пені.

Згідно з новим Законом, пеня може з’явитись при найменшому порушенні термінів платежу за комунальні послуги та газ, адже в законі передбачено, що відсотки будуть нараховуватись за кожен день несплати.

Для чого введено рекомендований платіж

Сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом з ними – нарахування пені та штрафів.

Як розраховується рекомендований платіж

При розрахунку рекомендованого платежу по кожному споживачу враховують вартість прогнозного споживання газу в наступному місяці.

Прогнозоване споживання газу розраховують виходячи із середньорічного об’єму споживання, яке множиться на місячну частку (відсоток), встановлену в додатку №1 до Кодексу ГРМ для кожної групи споживання.

Що стосується групи споживання, то вона визначається виходячи з того, які газові прилади встановлені та використовуються. Номер групи зазначений у нижньому лівому куті рахунку на оплату за газ.

Конотопці платитимуть за газ авансом?, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...