Архівна полиця: до історії Центру дитячої та юнацької творчості

Архівна полиця: до історії Центру дитячої та юнацької творчості

Світлини та історичну довідку стосовно цієї будівлі нещодавно оприлюднено на фейсбук-сторінці архівного відділу міськради.

Будинок Рад (Будинок піонерів, Центр дитячої та юнацької творчості) на пр.Миру, 6 побудовано у 1927 році. Автор проекту - художник-архітектор Г.Горбачов. Це один з перших будинків Рад, збудованих в Україні.

Призначався він для розміщення окружних керівних органів, потів використовувався міською Радою депутатів, а з 1983 року став Будинком піонерів.

Розміщений у новому адміністративному і громадському центрі (проспект Миру – колишнє Соснівське шосе) і є його першою новобудовою. Будівля двоповерхова з симетричним головним фасадом. В ній передбачено вестибюль, зал засідань, робочі кімнати, господарські приміщення.

Колишній будинок Рад є однією з найцінніших пам’яток архітектури ХХ століття в Конотопі.

Архівна полиця: до історії Центру дитячої та юнацької творчості, фото-1 Архівна полиця: до історії Центру дитячої та юнацької творчості, фото-2 Архівна полиця: до історії Центру дитячої та юнацької творчості, фото-3 Архівна полиця: до історії Центру дитячої та юнацької творчості, фото-4 Архівна полиця: до історії Центру дитячої та юнацької творчості, фото-5 Архівна полиця: до історії Центру дитячої та юнацької творчості, фото-6
історія архів Центрдитячоїтаюнацькоїтворчості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі