• Головна
  • Голова ЖКГ Вадим Фещенко пояснив, чому обрізають дерева в центрі Конотопа
08:00, 14 грудня 2017 р.

Голова ЖКГ Вадим Фещенко пояснив, чому обрізають дерева в центрі Конотопа

Голова ЖКГ Вадим Фещенко пояснив, чому обрізають дерева в центрі Конотопа

Основна ціль підрізки дерев - це утримування зелених насаджень в належному стані та підтримування безпеки пересування містом пішоходів/автоводіїв шляхом видалення аварійних дерев (щоб на голови/дахи не падали гілки).

Детальне роз'яснення з приводу робіт на проспекті Миру Вадим Фещенко опублікував на власній фейсбук-сторінці у відповідь на докори активістів у нераціональному видаленню дерев.

Голова ЖКГ Вадим Фещенко пояснив, чому обрізають дерева в центрі Конотопа, фото-1

Адже далеко не всім конотопцям сподобались нові, наполовину обпиляні дерева. На всі зауваження з приводу неправильної підрізки гілок Вадим Фещенко зазначив, що дії міськради та управління ЖКГ "регламентуються постановами Кабміну Про правила утримання та видалення зелених насаджень, кущів... в населених пунктах України (дуже довгі назви)… Керуючись п. 9.1.11 обрізання гілок класифікують як помірне; за видом - санітарне та омолоджувальне; омолодженню з листяних порід добре піддаються верба, липа (Усп. Троіцька - нещодавно), тополя (пр. Миру); довжину гілок можна прибирати на 1/2 або 3/4 довжини гілки, іноді навіть до основи скелетної гілки; роботи рекомендують проводити до початку вегетації (кінець лютого - квітень), допускається осіннє обрізання - після листопаду. З огляду на те, що Конотоп славиться наявністю 2-х колоній граків, орнітолог Олександр Бобко радив не проводити підрізку під час гніздування та висиджування потомства птахів".

За словами голови ЖКГ, на пр. Миру від "Зеленчака" до "Колієпроводу" в понеділок та вівторок проводилася санітарна та омолоджувальна підрізка дерев (п. 9.1.11 постанови КМУ Про правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України), також планується видалити 12 аварійних дерев (на які є ордери відносно висновку еколога, ознайомитися з якими можна в УЖКГ к. 217) ближче до магазину АТБ. Ці дерева вже давно потребують догляду, вік багатьох з них перевалив за 60 років, багато тамтешніх мешканців скаржилися письмово до УЖКГ. Також ці дерева заважають безперебійному і безпечному руху трамваю.

Наразі підрізку підрізку дерев призупинили в зв'язку з несправністю автовишки.

Посадовець розповів, що кожного року виділяються кошти та виконуються роботи по висадці молодих дерев (саджанців) весною та полив дерев протягом весняно-літнього періоду. Тому, за його словами, побоювання, що Конотоп "стане пустелею", безпідставні.

Вадим Фещенко також повідомив, що майже щодня надходять звернення від мешканців міста з проханням обпиляти дерева на вулицях Конотопа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Фещенко #ЖКГ #підрізкадерев #зеленінасадження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...