• Головна
  • У Конотопі розповіли про пільги для ліквідаторів аварії на ЧАЕС
11:00, 14 грудня 2017 р.

У Конотопі розповіли про пільги для ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Конотопі розповіли про пільги для ліквідаторів аварії на ЧАЕС

З початку року за надані послуги по пільгах громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, житлово-комунальним підприємствам управлінням соціального захисту населення Конотопської міської ради відшкодовано 948,9 тис.грн. Безпосередньо постраждалим виплачено всіх видів компенсацій на суму 2019,0 тис.грн.

Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці управління соціального захисту населення Конотопської міської ради.

На сьогодні в нашому місті мешкає 1174 особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: 113 осіб - категорії 1, 544 особи - категорії 2, 334 особи - категорії 3, 121 дитина та 61 дружина померлих ліквідаторів (смерть яких пов’язана з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС).

За рахунок коштів субвенції з обласного бюджету на безплатне зубопротезування 48 особам та безплатне придбання ліків за 849 рецептами лікарів використано 154,8 тис.грн., за рахунок коштів міського бюджету проведено виплату разової матеріальної допомоги на лікування 116 особам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС категорії 1, захворювання яких пов’язане з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та дитині-інваліду на загальну суму 99,5 тис.грн.

25 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1 та 1 дитина-інвалід у 2017 році пройшли лікування в обраних ними санаторіях: “Поляна” Закарпатської обл.; “Лермонтовський”, “ім.Пірогова”, “Орізонт”  в Одесі та Одеській обл.; “Дніпро-Бескид” Трускавецькурорт; “Феофанія” Київ, “Перлина Прикарпаття” Моршинкурорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧАЕС #ліквідатори #пільги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...