• Головна
  • Конотопський “Локомотив” отримав першу перемогу на чемпіонаті України з футзалу
08:30, 13 грудня 2017 р.

Конотопський “Локомотив” отримав першу перемогу на чемпіонаті України з футзалу

Конотопський “Локомотив”  отримав першу перемогу на чемпіонаті України з футзалу

9 грудня у спортивному залі Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Г. Гуляницького пройшла чергова гра Чемпіонату України з футзалу (ІІ ліга). В змаганнях брала участь місцева команда «Локомотив» та команда Академії-ЧНТУ з м.Чернігів.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці відділу справах молоді та спорту міськради.

У ході першого тайму суперники перевіряли оборону та професіоналізм воротарів. Рахунок відкрила ФК «Локомотив», але відповідь не заставила себе чекати і буквально за хвилину ФК Академії-ЧНТУ зрівняла рахунок.

У другому таймі ФК «Локомотив» перейшла у наступ та почала забивати такі жадані голи. Результат матчу ФК «Локомотив» – ФК «Академія-ЧНТУ» 8:2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію