![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:00, 11 грудня 2017 р.
На Конотопщині пройшли фінальні змагання з баскетболу серед юніорів
![На Конотопщині пройшли фінальні змагання з баскетболу серед юніорів На Конотопщині пройшли фінальні змагання з баскетболу серед юніорів](/dist-assets/images/cap.jpg)
У залік 26 районних спортивних ігор школярів на території ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» пройшли фінальні змагання з баскетболу серед команд юнаків.
Про це повідомляє Конотопська РДА.
У фіналі змагались команди юних баскетболістів з Дубов’язвського, Бочечківського, Великосамбірського і Тулущанського НВК. Гра проходила за круговою системою.
Перемогу здобула команда Дубов’язівського НВК, на 2 місці Тулушка, третє місце – у баскетболістів з Великого Самбора, четверте місце в бочечківців.
Вітаючи учасників змагань, директор районної ДЮСШ Олег Блажко зазначив, що в районі такий вид спорту, як баскетбол, користується популярністю серед шкільної юні, в нього охоче грають і юнаки, і дівчата, а змагання шкільних баскетбольних команд завжди проходять цікаво, є багато складних ігрових моментів, що привертають увагу глядачів.
Команду-переможця нагородили Кубком, учасники змагань отримали грамоти ДЮСШ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...