![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:00, 30 листопада 2017 р.
На Сумщині «зимові» субсидії отримали майже 300 тисяч сімей
![На Сумщині «зимові» субсидії отримали майже 300 тисяч сімей На Сумщині «зимові» субсидії отримали майже 300 тисяч сімей](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Сумщині вже повністю завершено процес розрахунку «зимових» субсидії, розмір яких люди побачать у «платіжках» за листопад.
Про це повідомляє прес-служба Сумської ОДА.
За словами експертів, за жовтень сума субсидії буде незначна, оскільки він не є повним опалювальним місяцем. Однак вже у грудні грошова допомога буде нарахована у повному обсязі.
Зазначається, що при розрахунку субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 років брали до уваги доходи громадян за I і II квартал 2017 року. Субсидію автоматично розрахували тим громадянам, яким у травні цього року допомогу було перепризначено на новий період — 2017-2018 років.
У разі звернення із заявою про призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом двох місяців з початку опалювального сезону, субсидія буде призначена сім’ям з початку такого сезону.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...