![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
12:30, 27 листопада 2017 р.
Чергова спроба зібрати сесію міськради не вдалася
![Чергова спроба зібрати сесію міськради не вдалася Чергова спроба зібрати сесію міськради не вдалася](/dist-assets/images/cap.jpg)
Міський голова Артем Семеніхін закликав депутатів зібратися на сесію сьогодні, 27 листопада. Однак засідання знову не відбулося, так як прийшло лише 12 обранців.
На порядку денному стояло єдине питання – виділення коштів на вуличне освітлення.
«У суботу я підписав розпорядження про те, щоб сьогодні о 12 годині спробувати провести сесію тільки з однією метою – щоб з резервного фонду виділити 200 тисяч гривень на Управління житлово-комунальним господарством. Щоб вже з сьогоднішнього дня увімкнути вуличне освітлення», – заявив міський голова.
Однак, як і в суботу, на сесію більшість депутатів не з’явилися. Мер міста повідомив, що спробує зібрати пленарне засідання міськради і завтра, і післязавтра, щоб вирішити питання освітлення вулиць.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...