![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
17:00, 23 листопада 2017 р.
У Конотопі влаштували виставку-продаж творів мистецтва людей з особливими потребами
![У Конотопі влаштували виставку-продаж творів мистецтва людей з особ... У Конотопі влаштували виставку-продаж творів мистецтва людей з особливими потребами](/dist-assets/images/cap.jpg)
Благодійна виставка "Творчість не має меж", приурочена Міжнародному дню людей з інвалідністю, працювала 22 листопада у фойє великої зали адмінбудинку райдержадміністрації.
Як зазначили її організатори – фахівці УСЗН райдержадміністрації, експозиція виставки представила увазі відвідувачів роботи з бісеру, вишивки та художні картини.
Нікого не залишили байдужими полотна відомої в районі і за його межами художниці Валентини Івашко з Гамаліївки, роботи талановитої вишивальниці Ірини Ніколаєнко з Курилівки, шедеври з бісеру майстринь Лесі Нікутової з Попівки, Світлани Симоненко з Дептівки, Світлани Стриж з Шаповалівки, ляльки, виготовлені руками Андрія Осадчого з Вишневого.
«Благодійна акція влаштована для того, щоб привернути увагу людей до тих проблем, з якими стикаються інші люди, мета кожної – різна, але результат спрямований на допомогу. Ця акція не є вийнятком. Дякуємо усім, хто підтримав добру справу та зробив свій внесок у підтримку людей з особливими потребами», - звернулася заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шерудило.
Учасники виставки «Творчість не має меж» також будуть нагороджені грамотами голови райдержадміністрації і голови районної ради та подарунками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...