![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:30, 22 листопада 2017 р.
Конотопські пожежники визволили бабусю із зачиненої квартири
![Конотопські пожежники визволили бабусю із зачиненої квартири Конотопські пожежники визволили бабусю із зачиненої квартири](/dist-assets/images/cap.jpg)
20 листопала о 19:45 на лінію екстреного виклику “101” надійшло прохання допомогти жінці похилого віку, яка самостійно не могла відчинити двері квартири – повідомляє Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.
На місце події було направлено черговий караул 12 Державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою немеханізованого інструменту рятувальники потрапили до квартири та виявили в коридорі жінку похилого віку, яка за попередньою інформацією під час падіння травмувалась та не могла самостійно відкрити двері. Після надання допомоги жінку було передано соціальним працівникам.
Для надання допомоги залучались 6 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...