• Головна
  • Конотопські боксери повернулися з всеукраїнського турніру з медалями
10:00, 17 листопада 2017 р.

Конотопські боксери повернулися з всеукраїнського турніру з медалями

10-12 листопада в Сумському спортивному комплексі "Олімп" ЗСУ відбувся всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті військовослужбовця ЗСУ, уродженця Сум Андрія Реути, загиблого в зоні АТО на Донеччині. Конотопські боксери у своїх вагових категоріях вибороли золоті та срібні медалі.

На змагання прибуло 134 спортсменів-боксерів із Києва, Полтави, Харкова, Сум, Ніжина, Глухова, Охтирки, Шостки, Путивля, Білопілля, Ворожби, Лебедина, Тростянця, Бурині, смт Заводського та Калинівки Полтавської області.

Від Конотопа виступав дитячо-юнацький тай-боксерський клуб "Динамо" у складі 4 боксерів.

Максим Коростельов, 2007 р.н., учень гімназії №1, вага 46 кг., у фінальному поєдинку з Тимуром Тимченком, Суми, отримав перевагу і здобув 1 місце.

На 16 поєдинок у синій кут рингу піднявся наш боєць Ярослав Василенко 2005 р.н., учень гімназії №9, вага 58 кг. Його суперником став Ярослав Орлюк, Суми. В рівному двобої судді віддали перевагу сумчанину, отже конотопець отримав 2 місце і срібну медаль.

В наступній парі боксерів на ринг у червоний кут увійшов Павло Бондаренко 2004 р.н., учень ЗОШ №2, вага 63 кг., його суперник сумчанин Павло Сроліков, став переможцем турніру - у нашого бійця 2 місце.

Наш важковаговик Михайло Боярчук, учень ЗОШ №7, вага 118 кг. у фінальному поєдинку не зустрівся з бійцем із Сум, який захворів, і отримав 1 місце в суперважкій ваговій категорії.

Змагання проводились серед школярів віком з 10 до 15 років в усіх вагових категоріях. Організатори турніру, громадська організація "Суми-бокс", зробили все на високому організаційному і професійному рівні для проведення Всеукраїнського турніру з боксу. Призерів та чемпіонів нагородили дипломами, грамотами, медалями, кубками.

До турніру з боксу наших бійців підготував тренер Станіслав Федорович Лазненко, майстер спорту з боксу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію