![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 17 листопада 2017 р.
Конотопські ветерани грали в дартс
![Конотопські ветерани грали в дартс Конотопські ветерани грали в дартс](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 листопада центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради разом з міською організацією інвалідів Війни Збройних сил та УБД провели змагання з дартсу для ветеранів та учасників бойових дій.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
Змагання проходили в конференц-залі управління соціального захисту населення. За підсумками турніру призові місця розподілилися наступним чином: І місце – Сахнюк Леонід Андрійович, ІІ місце – Потаман Наталія Іванівна, ІІІ місце – Постнов Борис Григорович.
Змагання пройшли у дружній, товариській атмосфері. Усі переможці були нагороджені грамотами та призами від міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...