![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:00, 14 листопада 2017 р.
Мер Артем Семеніхін попросив прокуратуру перевірити склади хімдобрив
![Мер Артем Семеніхін попросив прокуратуру перевірити склади хімдобрив Мер Артем Семеніхін попросив прокуратуру перевірити склади хімдобрив](/dist-assets/images/cap.jpg)
Міський голова Артем Семеніхін разом із депутатами міськради Оксаню Ульянченко та Іваном Клименком передали в прокуратуру дептутатське звернення стосовно перевірки складів, де ймовірно, зберігаються хімікати.
Мер повідомив прокурора, що до нього особисто звертаються мешканці міста та району (бо формально склади знаходяться не на території Конотопа) з проханням перевірити, що знаходиться за високим парканом на території складів агропідприємства.
Люди підозрюють, що там зберігаються небезпечні для здоров’я хімічні речовини.
Керівник прокуратури Сергій Сегида запевнив, що звернення буде опрацьоване в установленому законом порядку, його передадуть до екологічної служби, а копію направлять у поліцію.
Прокуратура може почати провадження з цієї справи після відповідного висновки екологічної інспекції.
В подальшому Артем Семеніхін пообіцяв розібратись також з цехами по виготовленню деревного вугілля, які незаконно працюють у місті. З цього питання теж готується письмове звернення мешканців Конотопа, які проживають у прилеглих районах міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...