![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:00, 13 листопада 2017 р.
Конотопські волейболісти здобули бронзу
![Конотопські волейболісти здобули бронзу Конотопські волейболісти здобули бронзу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Збірні жіночі та чоловічі команди Конотопа приймали участь у турнірі, присвяченому пам’яті заслуженого тренера України, заслуженого вчителя України Віктора Волкова.
Як повідомляється на фейсбук-сторінці відділу міської ради у справах молоді та спорту, третє місце серед чоловіків посіли волейболісти з Конотопа, серед жінок – спортсменки з Глухова.
Змагання проходили у Шостці 11 листопада. Кращі волейбольні команди з Глухова, Чернігова, Конотопа, Свеси та міста-організатора Шостки боролися за перемогу успортивних залах спорткомплексу «Свема» та ДЮСШ «Барса». Ігри проходили у жіночій і чоловічій підгрупах.
У підсумку впевнену перемогу з рахунком 2:0 у чоловічій підгрупі здобули глухівчани, у жінок з таким же рахунком перемогла команда Шостки.
«Срібло» завоювали команда Шосткинського хіміко-технологічного коледжу і Шосткинського району відповідно.
Третє місце серед чоловіків посіли волейболісти з Конотопа, серед жінок – спортсменки з Глухова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...