• Головна
  • На Сумщині понад 250 підприємств порушують трудове законодавство
07:00, 13 листопада 2017 р.

На Сумщині понад 250 підприємств порушують трудове законодавство

На Сумщині понад 250 підприємств порушують трудове законодавство

За результатами контрольних заходів Держпраці виявлено 259 підприємств області, які знехтували вимогами трудового законодавства.

Про це повідомляється на офіційному сайті обласного Управління Держпраці.

Ситуацію на Сумщині стосовно «тіньової зайнятості» та працівників, які одержують заробітну плату нижчу за встановлений її мінімальний рівень, обговорили на черговому засіданні обласної групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Так за десять місяців 2017 року головними державними інспекторами відділу проведено 416 перевірок суб’єктів господарювання області, з них 112 планових, зазначив начальник Управління Держпраці у Сумській області Юрій Семеног. Очільник Управління звернув увагу учасників засідання на те, що результатом понад 60% цих контрольних заходів є приписи державних інспекторів про усунення виявлених порушень. Крім того фахівцями Держпраці внесено 56 пропозицій про притягнення винних посадових осіб підприємств до дисциплінарної відповідальності.

Фахівців із питань праці та керівників відповідних структурних підрозділів органів місцевого самоврядування запросили взяти участь у семінарі-навчанні, який пройде в Управлінні Держпраці у Сумській області 15 листопада  о 10:00 за адресою: м.Суми, вул. Горького, 28-б.

У ході семінару своїм професійним досвідом та практичними прикладами поділяться керівники й головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держпраці #тіньовазайнятість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...