• Головна
  • На Сумщині податківці заговорять англійською
08:00, 9 листопада 2017 р.

На Сумщині податківці заговорять англійською

На Сумщині податківці заговорять англійською

З листопада 2017 року працівники ГУ ДФС у Сумській області розпочали вивчення англійської мови, - повідомляється на фейсбук-сторінці служби в Сумській області.

За словами Олексія Мазуренка, начальника обласного ГУ ДФС, сьогодні Україна потребує професіоналів в усіх сферах суспільного життя, крім того, ми живемо в світі, де інформація є джерелом досвіду і кращих практик, а більшість цієї інформації є саме англійською мовою. Ті державні службовці, які не працюють над тим, щоб її опанувати, опиняться позаду процесів, які відбуваються не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Крім того, з 2019 року знання англійської мови буде однією з умов для перебування на державній службі. Ті, хто бажає стати державним службовцем, крім української мови повинні обов’язково знати й англійську.

Навчатися фахівці фіскальної служби будуть безплатно за допомогою платформи Lingva.Skills. По суті, це навчання на робочому місці. Кожен держслужбовець реєструється на сайті, отримує доступ і працює над удосконаленням своєї англійської мови.

Після навчання буде проведено тестування й учні-податківці отримають сертифікат про проходження курсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#англійськамова #податківці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...