![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:30, 8 листопада 2017 р.
Конотопські танцюристи підкорили столицю
![Конотопські танцюристи підкорили столицю Конотопські танцюристи підкорили столицю](/dist-assets/images/cap.jpg)
Минулої суботи учасники спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» взяли декілька десятків призових місць на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю «Відкритий Кубок Київської області IDSL 2017».
Про це повідомляєтья на фейсбук-сторінці відділу культури та туризму Конотопської міської ради.
У змаганнях взяли участь 260 пар юних танцівників з різних регіонів України. Всі учасники турніру змагалися у майстерності та артистичному виконанні спортивних танців, за що і отримали свої заслужені відзнаки. Вихованці спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» (керівники Алла та Антон Васюти) гідно представили Конотоп і показали високий рівень підготовки, отримавши 12 перших місця, 10 – других та 6 третіх місця, ще 4 пари зайняли почесні місця з четвертого по п’яте та отримали відзнаки за участь.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...