• Головна
  • На Сумщині операторів «102» вчили, як спілкуватися з громадянами
07:00, 8 листопада 2017 р.

На Сумщині операторів «102» вчили, як спілкуватися з громадянами

На Сумщині операторів «102» вчили, як спілкуватися з громадянами

Минулого тижня близько тридцяти операторів та диспетчерів служби вчилися по-новому спілкуватися з людьми, котрі в стресовому стані звертаються на «гарячу» лінію поліції за допомогою.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Аби навчити операторів правильному спілкуванню з громадянами, котрі в стресовому стані звертаються за допомогою на лінію «102», вмінню у найкоротший час отримати максимальний об‘єм інформації та правильно кваліфікувати подію, про яку йде мова, фахівці відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в області розробили та провели відповідний тренінг.

Учасники тренінгу не лише розширили свої уявлення про власні комунікативні здібності, а й відпрацювали навички переконання та вміння знаходити вагомі аргументи на користь своєї точки зору. Спеціалісти-психологи розповіли та показали важливість у розмові з невидимим співрозмовником, котрий, до того ж, перебуває у критичній для нього ситуації, таких нібито «дрібниць», як інтонація, тональність та гучність голосу, окремих слів-«маркерів», вмінню виважено вести розмову та тримати заявника в певних «рамках» розмови, вмінню вичленити з діалогу головну інформацію і т.д.

Саме останньому аспекту спілкування тренери приділили немало часу, адже оператори мають протягом 2-х хвилин передати отриману від заявника інформацію диспетчеру, котрий, власне, й направляє чергові наряди на місце виклику, події чи скоєного злочину.

Самі дівчата стверджують – отримані знання їм, безумовно стануть у нагоді. Альона Карапузова, оператор лінії «102», говорить: «Дуже корисно знати, як правильно побудувати розмову, аби знати, чим саме потрібно допомогти людині - наприклад, викликати «швидку» в разі наявності тілесних ушкоджень».

Думку дівчини підтримує її колега, Наталя Антонець: «Швидкість та професіоналізм – це дві основні риси нашої роботи. Враховуючи той факт, що в середньому кожен виклик обслуговується не більше 2-х хвилин, то й кваліфікація оператора повинна бути високою. Досягнути цього нам і допомагають подібні тренінги. Ми вдячні організаторам та ведучим за можливість отримувати нові знання, вдосконалювати свої навички та професійно допомагати людям».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#102 #поліція #тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...