• Головна
  • Сумщина виробила сонячної електроенергії на 3 мільйони
12:00, 3 листопада 2017 р.

Сумщина виробила сонячної електроенергії на 3 мільйони

Сумщина виробила сонячної електроенергії на 3 мільйони

Майже три мільйони гривень заплатило ПАТ "Сумиобленерго" з початку року власникам приватних домогосподарств за енергію сонця.

Про це повідомляє прес-центр компанії.

Сьогодні у світі приділяють неабияку увагу розвитку екологічно чистих джерел електроенергії. Адже ресурсів самої Землі, викопних корисних копалин, надовго не вистачить. Україна як член Енергетичного співтовариства ЄС та країн Південно-Східної Європи взяла на себе зобов’язання щодо розвитку відновлюваних джерел енергії, які набувають популярності й на теренах Сумської області.

У нашому регіоні вже 49 приватних домогосподарств, у тому числі і в Конотопі, мають генеруючі установки, які виробляють електроенергію з сонячного випромінювання. Для порівняння – в минулому році таких було 22.

Сумщина виробила сонячної електроенергії на 3 мільйони, фото-1

ПАТ "Сумиобленерго" купує в цих споживачів надлишок електроенергії, отриманої з альтернативного джерела за "зеленим" тарифом, який сьогодні становить 561,65 коп. за кВт•год (по 31 грудня 2019 року). За 9 місяців 2017 року ПАТ "Сумиобленерго" закупило 533240 кВт•год "сонячної" електроенергії, сплативши за це майже три мільйони гривень.

"Зелений" тариф – економічний механізм, спрямований на заохочення генерації електроенергії відновлювальною енергетикою, закріплений в Україні на законодавчому рівні. Він діє лише для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких не перевищує 30 кВт. Ознайомитися з "зеленими" тарифами можна на сайті ПАТ "Сумиобленерго".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сонячнаенергія #Конотоп
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...