• Головна
  • Сумщина на четвертому місці в Україні за результатами ЗНО
08:30, 3 листопада 2017 р.

Сумщина на четвертому місці в Україні за результатами ЗНО

Сумщина на четвертому місці в Україні за результатами ЗНО

По цілому ряду показників Сумська область займає хороші місця серед інших областей України. А за найбільш вагомим показником, яким є середній бал зовнішнього незалежного оцінювання, Сумщина – четверта в Україні.

Про це заявив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, – повідомляє Сумська ОДА.

«Більше того, в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти ми проаналізували показники успішності абітурієнтів за 10 років з усіх предметів. І виявилося, що Сумська область має кращий результат ніж у інших двох сусідніх областей – Харківської і Полтавської, – каже Олександр Сидоренко. – За цим показником ми бачимо рівень конкурентоспроможності абітурієнта. На Сумщині він прекрасний. І ми це навіть у Харкові відчули, адже серед першокурсників харківських вишів у 2017 році суттєво виросла питома вага випускників шкіл Сумщини».

Як ми писали раніше, у цьому році основна сесія ЗНО  відбудеться з 22 травня до 13 червня і проводитиметься в Сумах, Глухові, Конотопі, Охтирці, Ромнах та Шостці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #іспити
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...