• Головна
  • «Ревізор» виніс вердикт Конотопу
10:30, 31 жовтня 2017 р.

«Ревізор» виніс вердикт Конотопу

«Ревізор» виніс вердикт Конотопу

Вчора на «Новому каналі» вийшли випуски телепрограм «Ревізор» та «Страсті за «Ревізором», в яких журналісти інспектували конотопські заклади.

Знімальна група програми відвідала кафе «Бізнес час», бар «Талер», ресторан «Емігрант», а також зробила перевірку готелю «Україна».

Жоден з конотопських закладів харчування «Ревізор» поки що не рекомендував, а от готель «Україна» таки отримав відзнаку журналістів, хоча й з деякими зауваженнями. Одне з них – відсутність гарячої води вночі. На захист готелю став мер Конотопа Артем Семеніхін, якого запросили на програму. Він підтвердив, що воду у нічний час виключає місто, щоб наповнити єдиний на весь Конотоп резервуар на 10000 л.

І хоча зауваження ревізора Тищенка персонал готелю взяв до уваги, і відразу виправив вказані недоліки, втім, повторна перевірка виявила в "Україні" шокуючий недолік, який поставив під сумнів, наскільки заслужена отримана відзнака. Який недолік? Дивіться у сюжеті "Страстей за Ревізором".

Що стосується конотопських закладів харчування, в них команда Ревізора бачила проблеми: брудні кухні, неправильне товарне сусідство та навіть проблеми з туалетами. Зокрема в барі "Таллер", адже його вбиральня знаходиться буквально в сусідньому під’їзді. Мешканці будинку, в якому розташований генделик, поскаржилися журналістам "Страстей за Ревізором", що нетверезі відвідувачі "Таллера" часто плутають під'їзди, і випорожнюються прямо на сходах. До того ж, бар нерідко відвідують школярі, які там п'ють далеко не соки... Не дарма кухар кафе «Талер» просто втекла з робочого місця. 

Втім, ревізія Тищенка досягла головної мети. Адміністрація "Талеру" доклала всіх зусиль, щоб змінити свій заклад на краще. Що в них вийшло, дивіться у відеосюжеті під нашим матеріалом.

Кухаря бізнес-кафе «Час» знімальна група теж довела до сліз, тож гарячих страв Тищенко так і не скуштував. А от чи сподобалися йому салати та пиріжки в кулінарії, дивіться у випуску "Ревізороа".

Найбільш фешенебельному закладу Конотопа, ресторану «Емігрант», рекомендацію «Ревізору» покищо не дали. Зате для розвитку ресторанного бізнесу команда "Страстей" подарували рестораторам довгоочікуваний та дорогий суші-кейс, в якому має зберігатися свіжа риба для ролів. 

Нагадаємо, у місті існує власна інтернет-спільнота «Конотопський Ревізор», яка бореться за покращення рівня обслуговування на Конотопщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Ревізор #перевірка #ревізія #Емігрант #Талер #готельУкраїна
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...