• Головна
  • Конотопським дітям з особливими потребами необхідні ліки
12:00, 30 жовтня 2017 р.

Конотопським дітям з особливими потребами необхідні ліки

Тетяна Писанка, мати дитини з особливими потребами та активний громадський діяч, звернулася до Конотопської мерії із планом дій, необхідних для забезпечення дітей з інвалідністю Конотопа життєво необхідними ліками, що не потрапили до Національного переліку лікарських засобів та будь-якої державної програми допомоги.

Раніше за її ініціативою було створено спеціальну комісію для вирішення цього питання. Основні положення плану дій, опублікованого у відкритому листі Тетяни Писанки, такі:

1. КЗ «Конотопська міська лікарня» та КЗ «Конотопська ЦРЛ ім. акад. М. Давидова» необхідно виявити потреби у ліках більше 300 дітей з інвалідністю, які перебувають на обліку у дитячих поліклініках міста. Зібрати всі необхідні дані: виписки з лікарень, консультативні висновки з призначеннями лікарів.

Виконавці: члени комісії

Термін: 04.11.17

2. Відділу соціального захисту населення надати КЗ «Конотопська міська лікарня» та КЗ «Конотопська ЦРЛ ім. акад. М. Давидова» інформацію по всіх державних соціальних програмах допомоги дітям з інвалідністю для створення коректного переліку ліків, від яких залежить життя дітей.

Виконавці: члени комісії

Термін: 04.11.17

3. КЗ «Конотопська міська лікарня» та КЗ «Конотопська ЦРЛ ім. акад. М. Давидова» скласти перелік потреб дітей з інвалідністю у ліках, що не потрапили до Національного переліку лікарських засобів та будь-якої соціальної державної або благодійної програми допомоги, згідно раніше наданих у відділ охорони здоров’я критеріїв, лист №1387 від 21.08.2017р.; доопрацювати, узгодити та надати на засідання робочої групи.

Виконавці: члени комісії

Термін: 18.11.17

4. Комісії подати створений перелік ліків, що не потрапили до Національного переліку лікарських засобів та до будь-якої соціальної державної або благодійної програми допомоги до Сумського обласного управління охорони здоров’я у встановленому КМУ порядку для того, щоб ліки, від яких залежить життя дітей з інвалідністю Конотопа, потрапили до Національного переліку лікарських засобів.

Виконавці: члени комісії

Термін: 20.11.17

5. Комісії створити програму «Доступні життєве важливі ліки, що не увійшли до Національного переліку лікарських засобів та до будь-якої соціальної державної або благодійної програми допомоги дітям з інвалідністю м. Конотоп», у основі якої урядова програма «Доступні ліки» із залученням коштів місцевого бюджету та меценатів: організацій та фізичних осіб для забезпечення дітей з інвалідністю ліками, від яких залежить їх життя згідно переліку потреб у ліках на місцевому рівні.

Виконавці: члени комісії

Термін: 15.12.17

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліки #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...