• Головна
  • Конотопський молокозавод позбувся конкурента
14:30, 27 жовтня 2017 р.

Конотопський молокозавод позбувся конкурента

Конотопський молокозавод позбувся конкурента

У Конотопського молокозавода буде більше роботи за рахунок знищення молокозавода у Глухові, – пише Ігор Левченко у фейсбук-спільноті Конотоп Інфо.

10 років тому Глухівський маслосирзавод практично закрили, він став філіалом ТОВ «Малка-транс» по збору молока. Минулого тижня підприємство повністю припинило своє існування. Зараз на території діє ліквідаційна комісія: ріжеться і вивозится обладнання.

Ось що кажуть представники підприємства: «Ми не закриваємо цей міні-завод, а приєднуємо його до такого ж підприємства в Конотопі. Немає сенсу утримувати в Глухові штат з 9 осіб (директор, 2 бухгалтера, 3 водія, 3 охоронця), платити їм зарплату і податки, якщо можна оптимізувати процес шляхом укрупнення виробництва. Що стосується майна, на кольоровий метал ріжемо тільки те, що не потрібно. Наприклад, обладнання 60-х років, яке стало непридатним. Так, котельня з розірваними трубами пішла на різку однією з перших. Решта обладнання також демонтується і здається на металобрухт. Виручені гроші поповнять бюджет «Малка-транс» і підуть на розвиток підприємства.

Думаю, народ не втратив нічого. Сільські жителі як здавали молоко, так і будуть здавати, тільки тепер уже в конотопський автомобіль. Дійсно, 9 глухівчан залишилися без роботи. Але зате тепер збільшиться обсяг навантаження у конотопських співробітників, і вони будуть отримувати більше».

Щоправда, Конотопський молокозавод теж знаходиться на межі закриття і не завжди може розрахуватися зі своїми боргами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #молокозавод
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...