• Головна
  • Конотопські студенти грали в теніс
17:00, 26 жовтня 2017 р.

Конотопські студенти грали в теніс

23-24 жовтня у спортивному залі для настільного тенісу Політехнічного технікуму КІСумДУ проходили змагання з настільного тенісу серед команд професійно технічних навчальних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредедації.

Змагання проходили по коловій системі, де усі команди могли поборотися між собою. Про це повідомляє на своїй офіційній фейсбук-сторінці відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

23 жовтня змагалися команди юнаків. Кожен учасник заявлених команд намагався викластись на повну, але в змаганнях завжди є переможці та, ті котрим не вистачило зовсім трішки. Бронзу серед хлопців здобула команда Індустріально-педагогічного технікуму, срібними призерами стали вихованці Конотопського вищого професійного училища, а золото та кубок змагань здобули у запеклій боротьбі юнаки з політехнічного технікуму КІСумДУ.

24 жовтня зійшлись у боротьбі команди дівчат. Третє місце посіла команда Політехнічного технікуму, другими стали дівчата з Конотопського вищого професійного училища, а перемогу та кубок змагань здобула команда Медичного училища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію