![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
20:25, 21 жовтня 2017 р.
Дітей-сиріт учасників АТО чекають у санаторії «Червона калина»
![Дітей-сиріт учасників АТО чекають у санаторії «Червона калина» Дітей-сиріт учасників АТО чекають у санаторії «Червона калина»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Волонтерський проект «Покоління майбутнього» проводить набір на безкоштовну програму психологічної реабілітації для дітей загиблих і важкопоранених воїнів.
Реабілітація проходитиме з 29 жовтня по 11 листопада на базі санаторію "Червона Калина" в Рівненській області і спрямована на психологічне і фізичне оздоровлення дітей-сиріт. Впродовж двох тижнів з ними працюватимуть не лише психологи, а й викладачі, і все це – на волонтерських засадах.
Кількість місць обмежена.
Питання і заявки слід адресувати керівнику програми Ларисі Кадуріній:
е-mail: [email protected] Тел: 050-845-5571.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...