![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 24 жовтня 2017 р.
На Сумщині шукають, кому віддати півтора мільйона гривень
![На Сумщині шукають, кому віддати півтора мільйона гривень На Сумщині шукають, кому віддати півтора мільйона гривень](/dist-assets/images/cap.jpg)
Такий бюджет, а саме 1,4 мільйона гривень, обласного конкурсу молодіжних проектів, що фінансуватимуться у 2018 році.
Термін подачі пропозицій на обласний конкурс проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, продовжено до 24 листопада 2017 року.
Максимальний розмір одного проекту – 100 тисяч гривень. При цьому одна громадська організація може подавати необмежену кількість проектів.
Серед пріоритетних тем під час визначення переможців – формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання, пропагування здорового способу життя, розвиток неформальної освіти, забезпечення зайнятості та працевлаштування молодих людей.
Як повідомляє управління молоді та спорту облдержадміністрації, конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі щоденно, крім суботи та неділі, з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00 за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29, ІV поверх, 65 кабінет, тел. (0542) 61-09-16.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...