![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
13:00, 19 жовтня 2017 р.
Особливим дітям у Конотопі влаштували свято
![Особливим дітям у Конотопі влаштували свято Особливим дітям у Конотопі влаштували свято](/dist-assets/images/cap.jpg)
Щорічний фестиваль для дітей з обмеженими фізичними можливостями відгримів у Політехнічному технікумі КІСумДУ.
Про це повідомляє начальник відділу у справах молоді та спорту міської ради Ольга Качура-Редько.
Талановиті дітлахи та молодь порадували глядачів своїми виступами, оплески в залі не стихали, було море посмішок та щасливих дитячих оченят, добра дружня атмосфера, все як у справжній казці, яку так старанно розіграли для малечі студенти політеху.
У програмі заходу можна було почути пісні та вірші, побачити запальні танці та цілу циркову виставу з клоунами та фокусами. Головне, що всі присутні у залі отримали задоволення та масу позитивних емоцій.
“Дякуємо організаторам заходу – адміністрації та колективу ПТКІСумДУ, МОС “Новий час”, відділу міської ради у справах молоді та спорту”, – говориться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...