15:00, 18 жовтня 2017 р.
Футболісти Конотопщини привезли "бронзу"
Як відмітив директор районної ДЮСШ Олег Блажко, хоча змагання, що проходили у Сумах у залік XXVI спортивних ігор школярів і були напруженими, а суперники – сильними, районна команда здобула 3 місце, підтвердивши, що на Конотопщині зростають футбольні таланти.
Про це повідомляє Конотопська РДА. Збірна команда юних футболістів ДЮСШ у відповідних минулорічних змаганнях теж виборола третє місце, показавши таким чином гарний і стабільний результат.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...