![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:00, 20 жовтня 2017 р.
Письменник Макс Кідрук презентуватиме в Конотопі свою нову книгу
![Письменник Макс Кідрук презентуватиме в Конотопі свою нову книгу Письменник Макс Кідрук презентуватиме в Конотопі свою нову книгу](/dist-assets/images/cap.jpg)
У суботу, 21 жовтня 2017 року о 10:00 годині Конотоп відвідає один із найпопулярніших письменників сучасної української літератури Макс Кідрук з презентацією свого нового роману «Не озирайся і мовчи».
ПРО НОВИЙ РОМАН: «Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.
Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, - йдеться в анотації.
Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» – це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії»,– уточнює автор.
Місце проведення: Конотопська центральна міська бібліотека ім. С.І.Пономарьова, Проспект Червоноі Калини, 18.
За деталями звертайтеся по телефону: 093 279-69-92, Сергій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...