![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
16:30, 17 жовтня 2017 р.
Пам'ять Михайла Драгомирова вшанували у Конотопі
![Пам'ять Михайла Драгомирова вшанували у Конотопі Пам'ять Михайла Драгомирова вшанували у Конотопі](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 жовтня минуло 112 років від дня смерті нашого видатного земляка, генерала від інфантерії Михайла Драгомирова, відомого тактика і теоретика, знаного критика та публіциста.
Напередодні цих роковин, 13 жовтня, щоб вшанувати генерала, біля пам’ятника Драгомирову зібралися небайдужі люди. З промовою до присутніх звернувся завідувач відділу міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського «Музей-садиба генерала М.І.Драгомирова» Микола Салюк. Він поклав квіти до пам’ятника, що знаходиться поряд з садибою. Далі процесія рушила до цвинтаря Вознесенського собору, де також відбулося покладання квітів на могилу знаменитого генерала.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...