• Головна
  • Працівникам Мін’юсту заборонили нецензурні вирази
10:00, 18 жовтня 2017 р.

Працівникам Мін’юсту заборонили нецензурні вирази

Працівникам Мін’юсту заборонили нецензурні вирази

Співробітників Міністерства юстиції України та його територіальних органів зобов'язали говорити українською і дотримуватися "високої культури спілкування".

21 вересня Міністр юстиції України Павло Петренко затвердив правила етичної поведінки працівників апарату Міністерства юстиції України та його територіальних органів. Працівникам Мін’юсту Сумської області нові методи роботи роз’яснювала начальник відділу персоналу управління юстиції Олена Кузьменко, що провела загальнообласну семінар-нараду, у якій взяли участь працівники управління, а також за допомогою засобів відеоконференцзв’язку – віддалені структурні підрозділи органів юстиції Сумщини. Олена Кузьменко окреслила основні принципи, яких повинні дотримуватись працівники обласної юстиції, адже поведінка державного службовця – це обличчя державного органу, який він представляє.

Згідно з новими правилами, працівники системи Міністерства юстиції під час виконання своїх службових повноважень зобов’язані керуватися такими принципами: служіння державі і суспільству, пріоритетність інтересів, субординація, толерантність, гідна поведінка, доброчесність, політична нейтральність, прозорість і підзвітність, сумлінність.

Працівники органів юстиції мають також шанувати народні звичаї та національні традиції і використовувати державну мову під час виконання своїх посадових обов’язків.

Крім цього вони повинні не допускати використання нецензурної лексики та підвищеної інтонації.

Представникам Мін'юсті належить також забезпечувати належний зовнішній вигляд, використовувати офіційно-діловий стиль в одязі відповідно до загальноприйнятих вимог пристойності.

За порушення Правил етичної поведінки службовець може бути притягнутий до відповідальності, передбаченої законом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мін'юст #реформи #чиновники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...