• Головна
  • У Конотопі триває осінній призов
11:00, 18 жовтня 2017 р.

У Конотопі триває осінній призов

У Конотопі триває осінній призов

З метою заохочення конотопських призовників до проходження строкової військової служби їм буде надаватися разова матеріальна допомога в розмірі 5 тисяч гривень.

На службу до армії з області вже відправилося 90 новобранців. За словами представників обласного військового комісаріату, спочатку призовників направлять до навчальних центрів у Чернігівській та Хмельницькій областях, а також вони проходитимуть військову службу, охороняючи правопорядок у Києві. Після кількамісячного навчання їх розподілять по військовим частинам у пункти постійної їх дислокації. Призовників відправлятимуть в навчальні центри щотижня до листопада.

Як повідомив журналістам «Сільських горизонтів» заступник військового комісара Конотопського ОМВК, начальник відділення комплектування Борис Сагайдачний, осінній призов військовослужбовців на строкову службу для наших земляків розпочався з 10 жовтня – тоді була відправлена перша партія юнаків. 17 жовтня ще 5 жителів Конотопщини відбули виконувати свій почесний обов’язок. Серед них двоє хлопців з селища Дубов’язівка, один із села Тулушка і двоє конотопців. Із Конотопа вони будуть відправлені до обласного збірного пункту і там очікуватимуть на розподіл до призначення команди. Місце служби для чотирьох із них визначено в 101-й окремій бригаді охорони генерального штабу в Києві (почесна варта), один із них буде проходити службу в береговій охороні ВМС України в Миколаєві. Двоє з призовників 20-річного віку, кожен наступний на рік старший. Як підкреслив Борис Сагайдачний, відповідно до Указу Президента ніхто із військовослужбовців строкової служби в Українській Армії не буде направлений до зони АТО. Термін служби залежить від отриманої освіти на момент відправлення: хлопці з вищою освітою на рівні магістра (спеціаліста) будуть служити до 12 місяців, усі інші – до 18 місяців.

За призовниками зберігатимуться робочі місця на період служби, кожного місяця нараховуватиметься середня заробітна плата. Крім цього солдати отримуватимуть грошове забезпечення з бюджету.

У жовтні-листопаді 2017 року проводиться призов громадян 1997 року народження та старшого вiку, якi не мають права на відстрочку від призову.

Особи, які на момент відправки не досягли 20 років, але мають бажання проходити строкову військову службу в Збройних Силах України та Національній гвардії, можуть звернутися до Конотопського ОМВК за детальною інформацією.

Усіх бажаючих чекають за адресою: Конотоп, вул.Садова, 41, кімн.№9.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#осіннійпризов #строковаслужба #КонотопськийОМВК
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...