![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:30, 13 жовтня 2017 р.
На закриття мотосезону в Конотопі влаштують байкер-фест
![На закриття мотосезону в Конотопі влаштують байкер-фест На закриття мотосезону в Конотопі влаштують байкер-фест](/dist-assets/images/cap.jpg)
15 жовтня конотопські байкери офіційно закриють мотосезон. Вони проїдуть колоною вулицями міста та влаштують байкер-фест. Про це повідомляє місцеве інтерне-видання ТопКонотоп.
Традиційно власники «залізних коней» збиратимуться о 12:00 на площі біля Міського палацу культури (колишній БК «КВРЗ»), а о 13:30 — рушать вулицями міста.
Крім цього, конотопців запрошують завітати на байкер-фест, який розпочнеться о 16:00. До програми свята увійшли розважальні заходи, фотозони, майстер-класи та фаєршоу.
Розважатимуть присутніх вуличні музиканти та запрошений гурт «Фенікс» з Києва.
Також організатори анонсують, що, за умови гарної погоди, на гостей заходу чекає приємний подарунок.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...