![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 12 жовтня 2017 р.
"Потяг Єднання" прибуде в Конотоп
!["Потяг Єднання" прибуде в Конотоп "Потяг Єднання" прибуде в Конотоп](/dist-assets/images/cap.jpg)
Територією області вдруге проляже маршрут Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». 15 жовтня «Труханівці» відвідають Конотоп, а 16 – Глухів.
Зокрема дев’ятий військово-реконструкторський потяг буде організовано з 7 по 22 жовтня. Його учасниками стануть близько 150 чоловік з усієї України.
Поїзд єднання слідуватиме за маршрутом: Київ – Хмельницька область – Южноукраїнськ (Миколаївська область) – Миколаїв – Херсон – Скадовськ – Запоріжжя – Харків – Конотоп – Глухів – Крути – Чернігів – Київ – Вінниця – Київ.
Організатори зазначають, що концепція потягів полягає у підтримці і популяризації національно-патріотичного виховання молоді. Дев’ятий військово-реконструкторський потяг присвячений, зокрема, унікальному явищу в Україні – реконструкторським та рольовим течіям.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...