• Головна
  • Що потрібно, аби в Конотопі стартував опалювальний сезон?
12:30, 9 жовтня 2017 р.

Що потрібно, аби в Конотопі стартував опалювальний сезон?

Одна з котелень Конотопа

Одна з котелень Конотопа

Сьогодні ранком на інформаційному ресурсі SumyNews вийшла стаття, в якій з посиланням на губернатора Сумщини стверджується, ніби для початку опалювального сезону Конотопу не вистачає усього 3 тисячі гривень. Аби спростувати це, Артем Семеніхін знову вийшов у прямий ефір.

Він ще раз завітав до котельні, щоб показати, що 3 тисячі гривень, аби розпочати опалювальний сезон - це міф.

"Щоб зробити повірку одного котла, треба заплатити три тисячі гривень, - говорить Артем Семеніхін. - Щоб зробити повірку всіх котлів міста, потрібно 150 тисяч гривень. Де винайти такі кошти для підприємства, у якого заарештовані рахунки? Хто буде це робити безкоштовно?"

Мер показав котетел, у якого минулоріч вибухнули труби. "Як його пускати? Оцей котел заганяє підприємство "Теплогарант" у шалену боргову яму! І ви будете мені розказувати, що ви за три тисячі гривень щось зробите?"

Артем Семеніхін зазначив, що нещодавно він призначив у теплопостачальну компанію нове керівництво, сподіваючись, що новий директор зможе віднайти шляхи, як витягти підприємство з боргів. Адже аби погасити борг по газу підприємству потрібен 1 мільйон сто тисяч гривень. І "Теплогаранту" ніде взяти ці кошти.

На завершення очільник міста запропонував губернатору приїхати в Конотоп та висупити перед громадою. "Питання модернізації стоїть гостро, але воно знаходиться виключно в політичній площині, тому що мер не їхній, мер не ваш, не Миколи Клочка, а мер від громади - то вони не допомогають громаді!" - резюмував Семеніхін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #опалювальнийсезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...