![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
11:30, 4 жовтня 2017 р.
Відсьогодні в Конотопі подорожчає вода та каналізація
Як повідомляє Управління економіки Конотопської міської ради, від сьогодні, 4 жовтня 2017 року, в Конотопі почнуть діяти нові тарифи на водопостачання та водовідведення.
Згідно чинного законодавства тарифи на житлово-комунальні послуги складаються з економічно обґрунтованих витрат на виробництво цих послуг, зазначають в міській раді.
Тариф в Конотопі з 04.10.2017 становитиме на водопостачання – 7,80 грн./м3, на водовідведення – 8,22 грн./м3, з використанням внутрішньо будинкових систем: за водопостачання – 8,69 грн./м3, за водовідведення – 9,15 грн./м3.
Тарифи для населення по містам Сумської області:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...