![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
10:00, 4 жовтня 2017 р.
Конотопські торгові точки перевіряють на навність урн
![Конотопські торгові точки перевіряють на навність урн Конотопські торгові точки перевіряють на навність урн](/dist-assets/images/cap.jpg)
Інспектори КП "Муніципалітет" здійснили обстеження підприємств торгівлі по проспекту Миру, вул. Бр. Лузанів та вул. Є. Коновальця щодо наявності біля входів до них урн для сміття.
![Конотопські торгові точки перевіряють на навність урн, фото-1 Конотопські торгові точки перевіряють на навність урн, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Слід зазначити, що п. 2.23. Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в Конотопі дотримується значна кількість приватних підприємців.
Підприємствам же, в яких були відсутні урни, надали приписи та провели роз'яснювальну бесіду.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...