![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
08:00, 4 жовтня 2017 р.
В Конотопі багатодітна родина опинилася на вулиці
У травні-місяці до Конотопського міського центру соціальних служб за допомогою звернулась конотопчанка, що через життєві обставини опинилася з трьома дітьми на вулиці. Сім'я конче потребувала допомоги.
Незадовго до цього родину залишив чоловік, який переїхав жити до іншої багатодітної родини. Участі у вихованні рідних дітей він не приймав, та й матеріально родині не допомагав. До всіх цих прикрощів, орендований будинок, у якому проживала родина, було продано, тож помешкання необхідно було звільнити у тижневий термін.
Сім’ю С. було взято під соціальний супровід. Першочергово допомогли орендувати родині інше житло, в будинку створили належні умови для проживання та повноцінного розвитку дітей. Родина у якості гуманітарної допомоги отримала одяг, сім’ю включили до програми БФ «Відень» для отримання продуктових наборів.
З приводу оформлення розлучення та призначення аліментів в судовому порядку матір отримала юридичну консультацію в Конотопському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Влітку старша донька була оздоровлена в літньому наметовому табору «Патріот».
Наразі соціальні робітники намагаються сприяти налагодженню стосунків між батьком та дітьми. Сподіваємося, діти не будуть обділені увагою рідної людини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...