• Головна
  • В Конотопі стартує осінній призов
09:00, 27 вересня 2017 р.

В Конотопі стартує осінній призов

В Конотопі стартує осінній призов

Відповідно до Закону України на строкову військову службу в жовтні-литопаді 2017 року проводиться призов громадян 1997 року народження та старшого вiку, якi не мають права на вiдстрочку вiд призову.

Призову на строкову військову службу пiдлягають громадяни, яким в період призову виповнюється 20 рокiв, а також громадяни, які народилися у 1990-1997 рр., та у яких закінчився термін відстрочки від призову, або не призвані раніше за різних обставин.

Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов`язані  з документами, що зазначенi в повiстках, у встановлений час прибути на призовну дільницю за адресою вул. Садова, 41.

Громадяни, якi не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов`язані прибути до Конотопського об’єднаного міського військового комісаріату в десятиденний термін та мати при собі документи, що посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Конотопського району, зобов`язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з`явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

При з`явленні на призовну дiльницю при собi мати:

а) посвiдчення про приписку до призовної дiльницi;

б) паспорт або свiдоцтво про народження;

в) копiю iдентифiкацiйного номеру;

г) копiю атестата (диплома, свiдоцтва) або довiдку про освiту та спецiальнiсть;

д) характеристику з мiсця роботи або навчання (в двох примiрниках);

е) посвiдчення водiя автомобiля, довiдку про спортивнi розряди.

На підставі Закону України «Про військовий обов`язок та військову службу» керiвники пiдприємств, установ, в тому числі навчальних закладiв, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов`язані відкликати призовників з відряджень для своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з`являться до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#призов #строковаслужба
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...