• Головна
  • Експерти перевірили, як здійснюється реконтрукція ДНЗ "Ялинка"
09:00, 25 вересня 2017 р.

Експерти перевірили, як здійснюється реконтрукція ДНЗ "Ялинка"

Експерти перевірили, як здійснюється реконтрукція ДНЗ "Ялинка"

15 вересня 2017 року Командою підтримки проекту «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP), у складі ключового експерта Максима Верещака, технічних експертів Дмитра Іваненка та Андрія Удовика, було проведено інспекцію ходу виконання робіт у дитячому садочку №10 «Ялинка», реконструкція якого здійснюється у рамках проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м. Конотоп» (реалізується у місті за рахунок грантових коштів Європейського Союзу).

Спільно з проектною командою міста, технічним та авторським наглядом, представниками підрядної організації, експерти відвідали об’єкт, оглянули виконання робіт з улаштування віконних відкосів, утеплення фасаду, перекриття покрівлі, розглянули зауваження замовника та пропозиції підрядної організації.

Читайте за темою:Хто блокує реконструкцію ДНЗ "Ялинка".

Управління економіки Конотопської міської ради повідомляє, що під час зустрічі були прийняті рішення та заходи щодо забезпечення своєчасного завершення виконання робіт. Також були розглянуті питання щодо здійснення благоустрою території та вертикального планування для забезпечення належного відведення дощової води від об’єкту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #ДНЗ #"Ялинка"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...