![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
07:00, 22 вересня 2017 р.
Конотопські поліціянти затримали двох крадіїв металу
![Конотопські поліціянти затримали двох крадіїв металу Конотопські поліціянти затримали двох крадіїв металу](/dist-assets/images/cap.jpg)
На крадіжках металу в Конотопі «погоріли» двоє місцевих жителів. В першому випадку 33-річний конотопчанин, підібравши ключі до чужого гаража, виніс звідти велику кількість металевих виробів. А в другому – 27-річний житель райцентру зняв листи заліза з даху чужого нежилого будинку.
Крадіжку трьох сумок з місцевого соціального магазину вдалось розкрити сумським правоохоронцям. До крадіжки виявилась причетна 33-річна сумчанка, яка переглядаючи товар в магазині, потайки прихопила із собою з полиці вподобані сумки. Викрадені речі в неї вже вилучені та після відповідного оформлення будуть повернуті власнику магазину.
Наразі за всіма фактами крадіжок в поліції відкриті кримінальні провадження за ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» та розпочаті відповідні слідчі дії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...