![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
Знай наших!
10:00, 18 вересня 2017 р.
У обласному турі Всеукраїнського літературного конкурсу "Творчі канікули" переміг конотопський школяр
Знай наших!
Учень 9-Б класу Конотопської спеціалізованої школи №2 гідно представив наше місто під час обласного туру Всеукраїнського літературного конкурсу «Творчі канікули».
З 1 червня по 20 серпня на базі Сумської обласної дитячої бібліотеки відбувся обласний тур Всеукраїнського літературного конкурсу «Творчі канікули», участь у якому брали діти від 11 до 18 років з міст та районів Сумської області. Конкурс проводився в семи номінаціях. Роботи конкурсантів оцінювало компетентне журі.
Конотоп на конкурсі представляв учень 9-Б класу спеціалізованої школи №2 Кирило Кирилін. У номінації «Моя майбутня професія» його робота посіла перше місце і була надіслана для подальшої участі у Конкурсі до Національної бібліотеки для дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...