![](https://s.05447.com.ua/section/logo/upload/pers/130/logo.png?20240727)
09:30, 14 вересня 2017 р.
Конотопська команда картингістів проявила себе на чемпіонаті України
У Полтаві пройшов чемпіонат України з картингу. Сумську область представляла команда обласної дитячо-юнацької спортивної школи з технічних видів спорту, філія якої знаходиться в Конотопі.
В загальнокомандному заліку команда Сумщини завоювала друге місце.
Юні конотопці завоювали декілька призовх місць. Так, Ілля Горлач виборов ІІ місце у класі «Піонер-Нміні», Андрій Кейдун - ІІ у класі «Популярний», Дмитро Снітько - ІІІ місце, Єгор Кейдун посів IV місце у класі «Піонер-Міні», Заїка Костянтин - V місце, .
Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо наполегливої праці та подальших перемог.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:20
Вчора
04:27
24 липня
live comments feed...