• Дмитро Мірошник: "Це найважливіша з моїх перемог" - ЗМІ
08:00, 13 вересня 2017 р.

Дмитро Мірошник: "Це найважливіша з моїх перемог" - ЗМІ

Владислав Кузько та Дмитро Мірошник зі своїм тренером Віктором Гайдуком. Фото з газети "День"

З 4 вересня в столиці Греції, Афінах, проходив чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів. Збірна України показала блискучі результати, виборовши три «золота»,  а також одне «срібло» та «бронзу». У загальному заліку наша країна увійшла в трійку першості світу.

9 вересня 2017 року, Конотоп (Сумська область) урочисто зустрічав своїх земляків, золотих призерів чемпіонату світу, Дмитра Мірошника та Владислава Кузька. 17-річні спортсмени поділилися з кореспондентом «Дня» своїми враженнями від чемпіонату.

Владислав Кузько з 9 років займається боротьбою в греко-римському стилі. На його рахунку 5 серйозних перемог. Три роки поспіль борець перемагав на чемпіонаті Європи, отримавши бронзову, золоту та срібну медалі. Минулоріч на чемпіонаті світу Кузько завоював для України «срібло».

Дмитро Мірошник: "Це найважливіша з моїх перемог" - ЗМІ, фото-1

Аби здобути довгоочікуване «золото», цьогоріч Владислав готувався дуже ретельно. Зокрема, він переглядав відео та вивчав техніку боротьби свого опонента Ніхата Мамадлі. Кузько розумів, що азербайджанець робитиме те саме, тож Владу довелося повністю змінити свою бойову тактику. Саме це принесло перемогу українському спортсмену.

«Моє прагнення – здобути олімпійське «золото», – розповідає Владислав. – Хоча треба багато від чого відмовлятися. Наприклад, від висококалорійної їжі. Я сам ласун, мені важко відмовитися від солодкого. Але коли я готуюсь до змагань, намагаюсь вживати ту їжу, котра корисна для організму, та додасть сил та енергії».

Дмитро Мірошник: "Це найважливіша з моїх перемог" - ЗМІ, фото-2

Дмитро Мірошник розповідає, що здобуте ним «золото» – найважливіша серед трьох його вагомих перемог.  Минулого року на чемпіонаті Європи він виборов срібну медаль, в 2017-му став чемпіоном України, а тепер приніс перемогу українській збірній, завоювавши «золото» на чемпіонаті світу.

Дмитро вважає, що для того, аби утримувати себе в гарній спортивній формі, важливо суворо дотримуватись режиму. Зокрема, хлопець не менше 4 годин на добу займається спортом. Зізнається, що інколи хочеться трохи довше поспати, але спортсмен поблажок собі не дає. Адже тренуватися необхідно щодня, незалежно від графіку змагань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію