• Головна
  • Конотопські борці на День міста подарували дві золоті перемоги
11:00, 7 вересня 2017 р.

Конотопські борці на День міста подарували дві золоті перемоги

На чемпіонаті світу в Греції українська збірна виборола три "золота", з них два здобули вихованці Конотопської ДЮСШ Дмитро Мірошник та Владислав Кузько. Це стало подарунком до Дня міста Конотопа від підопічних тренера Віктора Гайдука.

Коротко про те, як проходила боротьба. В чвертьфіналі Владислав Кузько поступався з рахунком 4:2 грузинському борцю Хозреванідзе, але в другому періоді просто ні секунди не дав супернику отямитися: ганяв його, провалював, смикав, врешті, накрив й відразу провів накат! І це при тому, що Владислав пошкодив ребро! Однак Кузько вийшов перемагати! Він змусив себе забути про біль! Хоч клята не раз гримасою прорізала його обличчя. Але Кузько вистояв у партері і переміг! А в півфіналі Влад впевнено здобув перемогу над суперником з Казахстану Кабдірахімовим.

Конотопські борці на День міста подарували дві золоті перемоги, фото-1

"Я дуже радий цій довгоочікуваній медалі, і ось я її завоював, слава Богу! Велике спасибі моїм тренерам, якби не вони, я б не зміг досягти таких висот" - так прокоментував свою перемогу Владислав Кузько.

Ось як описує боротьбу іншого конотопського спортсмена, Дмитра Мірошника Олександр Пастухов: "Вже позавчора ми зрозуміли, що Мірошник буде змагатися за медаль. І коли вихованець Конотопської школи вирвав перемогу в росіянина Єрохіна, ми відчули, що Дмитро має всі шанси стати чемпіоном! З рахунком 3:1 Мірошник переміг іранця Мустафу Хордефа".